Yazı etiketlendi ‘gözaltı’

Ünlü sinema yönetmenine gözaltı

Ünlü sinema yönetmenine gözaltı

Altın Portakal’da şok… Çektiği filmlerle çok konuşturan ünlü sinema yönetmeni bu kez farklı bir konuyla gündemde. Sinema yönetmeni Ezel Akay Altın Portakal Festivali’ne katılmak üzere gittiği Antalya’da çek yasasına muhalefetten yakalandı. Çıkartıldığı mahkemede tutuklanmasına karar verildi..

ile etiketlenmiş   

23 ilde eş zamanlı şok operasyonlar

23 ilde eş zamanlı şok operasyonlar

Bu sabaha karşı 23 ilde eşzamanlı olarak Hizbul Tahrir örgütüne yönelik operasyon başlatıldı. Operasyonda şu ana kadar 200’den fazla gözaltı var. Ankara merkezli operasyonun günün ilerleyen saatlerine kadar sürmesi bekleniyor 3 ilde Hizbul Tahrir operasyonu: 38 gözaltı

ANKARA’DA 17 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Türkiye genelinde Ankara merkezli başlatılan Hizbul Tahrir operasyonunda Başkent’te 17 kişi gözaltına alındı.

Hizbul Tahrir örgütüne yönelik operasyonlarda 20’den fazla ilde gözaltılar var.

ile etiketlenmiş       

ABD’de dev haham operasyonu Türkiye’ye uzandı

Yasadışı organ ticareti yapan hahamların kimi organları Türkiye’den temin ettikleri, balkan ülkelerinde de ameliyatı gerçekleştirdikleri ortaya çıktı. Yılda 3 milyon dolarlık vurgunu ortaya çıkartan gizli tanığın ise tutuklanan hahamın oğlu olduğu ortaya çıktı Amerika’nın New Jersey Eyaletinde önceki gün yapılan tarihi yolsuzluk operasyonunda 3 belediye başkanı 5 din adamı olmak üzere 44 toplum lideri tutuklanmıştı. 300 FBI mensubunun katıldığı eş zamanlı operasyonların Türkiye’ye kadar uzandığı ortaya çıktı.

ile etiketlenmiş