Yazı etiketlendi ‘ilişki’

Büyük aşk büyük hüsranla bitti

Büyük aşk büyük hüsranla bitti

Bugünlerde yeni filmi Yahşi Batı için gece gündüz çalışan Cem Yılmaz ile Ezel dizisindeki oyunculuğuyla adından söz ettiren Cansu Dere, üç yıllık ilişkilerine nokta koydu. İlişkileri süresince birkaç kez ayrılıp barışan ikilinin arasının bir süredir soğuk olduğu söyleniyordu. Büyük aşkın bitmesine evlilik ve annelik hayalleri kuran, “Cem ile ilişkim sayesinde daha iyi bir insan oldum” diyen Dere ’nin kıskançlıklarının neden olduğu iddia edildi.

CANSU TEK KELİME KONUŞMUYOR

ile etiketlenmiş     

Ermenistan: İç Siyasi Danışma Süreci Başlıyor

Ermenistan: İç Siyasi Danışma Süreci Başlıyor

Türkiye ve Ermenistan, ilişkilerin normalleştirilmesi amacıyla iç siyasi danışma süreci başlatma kararı aldı. Her iki ülkede altı hafta sürecek danışma sürecinin sonunda iki protokol imzalanacak. “Diplomatik İlişkilerin Tesisi Protokolü” ve “İkili İlişkilerin Geliştirilmesi Protokolü”, her iki ülkenin Parlamentosu’nun onayına sunulacak. Bu iki protokolün “ikili ilişkilerin makul bir zaman diliminde normalleştirilmesi için bir çerçeve oluşturacağı” belirtiliyor.

ile etiketlenmiş       

Facebook yüzünden sevgilisini öldürdü

Facebook yüzünden sevgilisini öldürdü

Daily Express’in haberine göre, Lewis, onu kaybetmeyi göze alamayacağını söyleyerek, birlikte yaşadığı ve dört çocuk yaptığı sevgilisini öldürdü. Lewis’in avukatı, çiftin yaklaşık 10 yıldır birlikte olduğunu belirtirken, Hayley Jones’un son zamanlarda internet üzerinden yeni arkadaşlıklar kurmaya başladığını ekledi.

“Hayley, sosyal çevresini genişletmeye başlamıştı ve Facebook gibi sitelerde çok vakit geçiriyordu. Lewis’in bu sitelere girmesine izin vermeyen Jones, o girmeye çalıştığında bilgisayarı bile kapatıyordu. 2 Mart’ta Facebook’taki ilişki durumunu…

ile etiketlenmiş     

Tatlıses’in Didem’i Fenerli futbolcu ile..

Tatlıses’in Didem’i Fenerli futbolcu ile..

Tatlıses’in dansözü Didem, önceki gece Fenerli futbolcu Önder Turacı ile eğlendi… Çiftin eğlencesi sabahın ilk ışıklarına dek sürdü. Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, bu habere çok kızacak! Asena’dan sonra İbo’nun gözdesi olan dansöz Didem, ünlü türkücü tarafından birçok ambargoya maruz kaldı. Bunlardan biri de Didem’in gece hayatıydı…

ile etiketlenmiş