Yazı etiketlendi ‘iphone’

Samsung iPhone’un ipini çekebilir

Samsung iPhone’un ipini çekebilir

Apple ile Samsung arasındaki savaş gün geçtikçe kızışırken, bir Alman mahkemesinin aldığı karar neticesinde Samsung Galaxy Tab’ların satışının geçici bir süre durdurulması yankı uyandırmıştı. Şimdi ise uzmanlar şu soruyu tartışıyor: “iPhone 4’lerin önemli bazı parçalarını tedarik eden Samsung, Apple’a olan desteğini çekerse ne olur?”

Apple’ın tablet bilgisayar ve akıllı telefon bazında Samsung’a dava açmasıyla birlikte aylardır bu ikili arasında sıcak…

ile etiketlenmiş         

Nokia’dan rekor zarar beyanı

Nokia’dan rekor zarar beyanı

Cep telefonu piyasasına 1980’lerde giren ve 1996’da Nokia 9000 Communicator ile çıkış yakalayan Nokia, Samsung ve Apple’ın iyice arkasına düşmeye devam ediyor.

İlk iPhone’un piyasaya sürüldüğü 29 Haziran 2007’de dünyanın en büyük akıllı telefon üretcisi olan Finlandiya markası, bugün bu unvanının çok gerisinde kaldı.

Nokia, 2011’in ikinci çeyreğinde 487 milyon euro işlem zararı açıkladı. Geçen yıl aynı çeyrekte, şirket 295 milyon…

ile etiketlenmiş           

IPhone 3GS Turkcell ile Türkiye’de

IPhone 3GS Turkcell ile Türkiye’de

Turkcell’den yapılan yazılı açıklamada, yeni ”iPhone 3GS 16GB” ve ”iPhone 3GS 32GB” modellerinin 28 Ağustos’ta Turkcell ile Türkiye’ye geleceği duyuruldu. Yeni model telefonların, web sayfalarını, ekleri ve uygulamaları daha hızlı açtığı belirtilen açıklamada, video çekim özelliğinin yanı sıra çekilen videoları düzenlemeyi, sonrasında ise e-posta, MMS ya da MobileMe ile paylaşmayı mümkün kıldığı ifade edildi.

ile etiketlenmiş     

iPhone 3Gs 28 Ağustos’ta Türkiye’de

iPhone 3Gs 28 Ağustos’ta Türkiye’de

Modern tüketim ikonlarından iPhone’nin yeni işlevlere kavuşturulan ve daha hızlı modeli 3G S 28 Ağustos’ta Vodefone’un yanı sıra Turkcell tarafından da Türkiye’de satışa sunulacak.

ile etiketlenmiş     

Teknolojik dedektif

Teknolojik dedektif

3G teknolojisi hayatımıza çok hızlı girdi. Türki halkı 3 gün önce tanıştığı 3G’yi çözmeye dursun, ‘hadi ya’ dedirten yenilikler de ortaya çıkmaya başladı. İşte onlardan bir demet. 3G teknolojisi cepten görüntülü konuşturma ve hızlı internetin yanında birçok yeniliği daha hayatımıza sokacak. Su kaçağı önlenebilecek, doğalgaz, su, elektrik faturaları cepten ödenebilecek…

3G teknolojisi vatandaştan büyük ilgi gördü. Cep telefonundan görüntülü konuşmanın yanı sıra hızlı interneti de hayatımıza sokan 3G…

ile etiketlenmiş