Yazı etiketlendi ‘kayseri’

Maça Gelene Sucuk-Ekmek

Maça Gelene Sucuk-Ekmek

Son yıllarda futbola yapılan büyük yatırımların geri dönmemesi ve 3 Temmuz süreciyle beraber başlayan ve 6222 nolu Sporda şiddet ve düzensizliğin önlenmesine dair kanunla birlikte hızla boşalan tribünler kulüpleri zor duruma soktu.

Eskiden yüzlerce liralık bilet fiyatlarına rağmen tribünlerde boş yer bulunmazken, günümüzde kapasiteleri artan ve koşulları gelişen stadlara sahip olan kulüpler tribünlere seyirci çekmekte zorlanıyor.

Son olarak Kayseri’nin Spor Toto Süper Lig’deki tek…

ile etiketlenmiş         

17 yaşındaki genç annesini boğdu

17 yaşındaki genç annesini boğdu

Kayseri’de cinnet geçirdiği belirtilen bir gencin, tartıştığı annesini boğarak öldürdüğü bildirildi. Kocasinan ilçesinde cinnet geçiren B.E.(17) ailevi nedenlerle tartıştığı 42 yaşındaki annesi V.E’yi boğarak öldürdü. Gözaltına alınan B.E’nin polise verdiği ifadede pişman olduğunu söylediği öğrenildi.

ile etiketlenmiş       

Kayseri’de işçi taşıyan minibüs devrildi

Kayseri’de işçi taşıyan minibüs devrildi

Edinilen bilgiye göre, Organize Sanayi Bölgesi’ndeki bir fabrikaya işçi taşıyan Mustafa Timur yönetimindeki 38 SF 119 plakalı midibüs, Altınoluk Mahallesi’nde yağış nedeniyle kayganlaşan yolda devrildi. Kazada, midibüste bulunan Mustafa Karagülle (42) yaşamını yitirdi. Yaralanan Mustafa Timur, Murat Orhan, Harun Baktır, Ramazan İnce, İsmail Altınoluk, Ramazan Sarar, Erdal Gil, Hamza Çelik, Murat Şahingöz ve Hacı Şahin, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.

ile etiketlenmiş