Yazı etiketlendi ‘olay’

Polis, ihtara uymayan 1 kişiyi öldürdü

Polis, ihtara uymayan 1 kişiyi öldürdü

İstanbul’da yine hareketli bir gece yaşandı. Esenyurt’ta, ”dur” ihtarına uymayarak kaçan iki şüpheliyle polis ekibi arasında silahlı çatışma yaşandı. Olayda 1 şüpheli öldü, 1’i polis memuru 2 kişi yaralandı.

ile etiketlenmiş       

Afganistan’da şiddet durmuyor

Afganistan’da şiddet durmuyor

Kunduz Emniyet Müdürü Abdülrezak Yakup, koalisyon ve Afgan güçlerinin vilayette dün gece düzenledikleri baskın sırasında 11 militanı öldürdüklerini açıkladı. Amerikan ordu sözcüsü Yüzbaşı Elizabeth Mathias da, operasyonun bölgeye intihar eylemcileri ve yabancı savaşçıların sızmasına yardımcı olan Taliban güçlerini hedef aldığını, açılan karşılıklı ateş sonucu çok sayıda militanın öldüğünü söyledi.

Mathias, operasyon sırasında çok sayıda bomba yapımında kullanılan malzeme ve mühimmat ile RPG’ler ele geçirildiğini aktardı.

Yetkililer, ayrıca…

ile etiketlenmiş         

Antalya’da korkunç tecavüz vakası

Antalya’da, 14 yaşındaki genç kıza ağabeyi tecavüz etti, hamile kalan kız 6,5 aylık bebeğini teyzesinin vurduğu iğneler sayesinde düşürdü, annesi ise bebeği alıp boş bir arsaya gömdü.Bunları öğrenen abla ise evden kaçıp küçük kardeşinin yaşadığı dramı polise anlattı. Anne ve teyze gözaltında, ağabeyi ise aranıyor.

ile etiketlenmiş