Yazı etiketlendi ‘ptt 1. lig’

Osmanlı Stadı Geliyor

Osmanlı Stadı Geliyor

Geçen sezon Ankaraspor olarak mücadele veren ve bu sezonla birlikte adını Osmanlıspor Futbol Kulübü olarak değiştiren kulübün karşılaşmalarını oynadığı 20 bin kişilik Yenikent ASAŞ stadyumunun adı ve görüntüsü de değişecek.

Stadın adını da Osmanlı yapacak olan yönetim, stadın dış görünümünün de kaleyi andıracağını bildirdi.

20 bin kişilik stadyumun tribünleri geçen yaz aylarında yapılan çalışma ile kapatılmıştı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Profesyonel Futboldan Çekiliyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Profesyonel Futboldan Çekiliyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş, bugün Belediye Meclisi’nde yaptığı konuşmada Belediyespor futbol takımının İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile alakasının kesileceğini ve İstanbul Büyükşehir Belediyesispor’un sadece amatör sporcu yetiştireceğini açıkladı.

1990’da Sözen döneminde kurulan kulübün kendi dönemlerinde büyük başarı elde edip Süper Lig’e kadar çıktığını söyleyen Topbaş, kulübe neden Süper Lig’e çıktınız…

İsveç Milli Maçının Kadrosu Belli Oldu

Geçen hafta Euro 2016 eleme gruplarındaki rakipleri belli olan Türkiye A Milli Futbol takımının 2016 elemeleri öncesi ilk hazırlık karşılaşmasının aday kadrosu açıklandı.

2 Mart 2014 Pazar günü 20.30’da İstanbul’da toplanacak olan milli takım aday kadrosu, 3 Mart’ta Beşiktaş kulübünün Ümraniye’deki tesislerinde yapacağı hazırlıktan sonra 4 Mart günü Ankara’ya gidecek ve aynı gün son çalışmasının karşılaşmanın oynanacağı Ankara 19 Mayıs Stadyumu’nda yapacak.

Öte yandan milli takım aday kadrosu yeni isimlerle tanıştı….

ile etiketlenmiş